Zatrudniamy doświadczonych lekarzy z różnych dziedzin oraz współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz wielu ośrodków medycznych na terenie całego kraju. Zapraszamy do rejestracji wizyt poprzez system rejestracji online Szpitala Pulsmed.

dr n. med. Paweł Pisera

Chirurgia ogólna, Chirurgia plastyczna
tel: 42 290 97 59

Specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Pracuje w akademickim Szpitali Barlickiego w Łodzi na stanowisku Zastępcy Kierownika Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizuje się w powiększaniu piersi z wykorzystaniem nowoczesnych implantów oraz zabiegach zmniejszenia i podniesieni piersi , jak również liftingach, korektach nosa , powiek i uszu. Należy do grupy najlepszych specjalistów w tym zakresie w Polsce.

Wyznacz wizytę

Kierownik Kliniki lek. med. Zbigniew Kowalczyk

Chirurgia ogólna, Bariatria, Medycyna estetyczna
tel: 42 290 97 59

Właściciel prywatnego szpitala Pulsmed jest Kierownikiem Kliniki Transplantacji  Tkanki Tłuszczowej oraz BTiK. Jest chirurgiem z II stopniem specjalizacji. Należy do wielu Towarzystw Naukowych i Badawczych w tym między innymi  Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Otyłości i Chorób Metabolicznych /IFSO/, Towarzystwa Chirurgów Polskich /TCHP/, Towarzystwa Badań nad Komórkami Macierzystymi /Global Stem Cell Society/, Towarzystwa Diabetologów Polskich  czy też  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach w kraju i zagranicy. Wykonuje w Klinice Pulsmed Life wszystkie zabiegi   liposukcji  i  adominoplastyki  oraz  plastyczne  z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej  i komórek macierzystych, takich  jak lipomodelingi piersi  i pośladków, lipofilingi , jak również   operacje  ginekomastii  i lipomastii czy powiększania  penisów  u Panów.

Wyznacz wizytę

Dr hab. n. med. Jarosław Janik

Chirurgia ogólna, Chirurgia plastyczna
tel: tel: +48 602 336 360

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym chorób chirurgicznych oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Przeprowadza m.in. lifting i powiększanie piersi, plastykę brzucha, uszu i powiek, a także leczenie blizn czy przeszczepy skóry.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe uzyskane w czasie pracy w szpitalach klinicznych, ośrodkach specjalistycznych, jak Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich oraz placówkach prywatnych.

Wyznacz wizytę

lek. med. Dariusz Ziółkowski

Chirurgia ogólna, Medycyna estetyczna
tel: +48 602 336 360

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie. W przeszłości współpracował z ośrodkami szpitalnymi i zdrowotnymi. Sukcesywnie śledzi rozwój nauki i medycyny.

Jak sam podkreśla, jest otwarty na wszelkiego rodzaju nowości i w swojej pracy korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy komfortu pacjenta oraz pozwalają uzyskać lepszy efekt.

Doktor często bierze udział w kursach, szkoleniach i zjazdach z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej.

Wyznacz wizytę

Dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Diagnostyka i leczenie chorób układu moczowo-płciowego.

 • Leczenie chorób nowotworowych nerek, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego i jąder.
 • Leczenie stanów zapalnych i łagodnego przerostu gruczołu krokowego, stanów zapalnych pęcherza moczowego i nerek.
 • Leczenie endoskopowe kamicy nerek i pęcherza moczowego.
 • Zabiegi urologiczne w pełnym zakresie: usuwanie nowotworów nerek, usuwanie nowotworów gruczołu krokowego, endoskopowe i
 • Otwarte zabiegi operacyjne nowotworów pęcherza moczowego.
 • Leczenie operacyjne żylaków powózka nasiennego.
 • Operacje stulejki i wydłużanie wędzidełka prącia.

Pan Doktor wykonuje również USG urologiczne.

Wyznacz wizytę

Lek. med. Thomas Wow

Chirurgia plastyczna

Lekarz Thomas Wow, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, rezydent chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Autor wielu publikacji naukowych z zakresu chirurgii piersi, w trakcie obrony pracy doktorskiej z zakresu chirurgii piersi, uczestnik wielu konferencji Polskich oraz zagranicznych, odbywał staże w Polsce jak i zagranicą w tym Dösseldorfie, Tel-Awiwie, Ammanie, Paryżu, Rzymie, Kijowie, Moskwie itd.

Wyznacz wizytę

Prof. dr hab. Jacek Kasznicki

Prof. dr hab. Jacek Kasznicki to specjalista diabetolog z olbrzymim doświadczeniem zawodowym. Obecnie kieruje Kliniką Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Farmakologii Klinicznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Udziela się również na polu naukowym. Jest autorem oraz współautorem szeregu prac publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych. Ponadto, jako nauczyciel akademicki, wypromował wielu specjalistów z zakresu diabetologii. Jest również autorem wystąpień na licznych kongresach, sympozjach oraz konferencjach w kraju i za granicą.

Prof. dr hab. Jacek Kasznicki posiada specjalizację z dziedziny chorób wewnętrznych, farmakologii klinicznej oraz diabetologii.

Wyznacz wizytę

Lek. med. Andrzej Rak

Lek. Andrzej Rak jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje na Oddziale Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu w jednym z Miejskich Centrów Medycznym w Łodzi.

Przeprowadza porady ortopedyczne w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń narządu ruchu. Wykonuje iniekcje dostawowe oraz iniekcje pod kontrolą USG. Specjalizuje się w terapii biologicznej, w tym zastosowaniu czynników wzrostu (PRP-osocze bogatopłytkowe). Kwalifikuje również do leczenia operacyjnego. Wykonuje zabiegi w zakresie chirurgii urazowej i ortopedycznej m.in. operacyjne leczenie złamań, neuropatii kończyny górnej i entezopatii, artroskopii stawu kolanowego i rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, plastyka palucha koślawego, protezoplastyki stawów i wiele innych.

Jest uczestnikiem szkoleń i konferencji naukowych z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu m.in. :

 • Isokinetic Conference Lyon 2022
 • Kurs artroskopii stawu kolanowego i szycia łąkotek (Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie)
 • Kurs rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego (Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie)
 • Kurs artroskopii barku, leczenia niestabilności stawu ramiennego, ciasnoty podbarkowej oraz szycia obrąbka stawowego
  (Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie)
 • Kurs diagnostyki USG narządu ruchu (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)

Dla lek. Andrzeja Raka najważniejsze jest dobro pacjenta. Do każdego chorego podchodzi indywidualnie, z należytą starannością i szacunkiem.

Wyznacz wizytę